Drodzy Uczniowie!
Zapraszam Was już jutro tj, 21.06.2015r na Święto Cykliczne, podczas którego spotkają się wszyscy miłośnicy dwóch kółek ze Szczecina i okolic. Spotkanie to jest świetną okazją do pokazania jak dużo jest cyklistów w Szczecinie oraz z jakimi problemami borykają się na co dzień.
Zbiórka: Plac przy Pomniku Adama Mickiewicza o godzinie 12:00
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz