sobota, 20 czerwca 2015

Święto Cykliczne 2015


                                                 

Drodzy Uczniowie!


Zapraszam Was już jutro tj, 21.06.2015r na Święto Cykliczne, podczas którego spotkają się wszyscy miłośnicy dwóch kółek ze Szczecina i okolic. Spotkanie to jest świetną okazją do pokazania jak dużo jest cyklistów w Szczecinie oraz z jakimi problemami borykają się na co dzień. 

Zbiórka: Plac przy Pomniku Adama Mickiewicza o godzinie 12:00
baner sc 2015
                            

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz